Já pěstuji sebelásku…

… a je to rostlinka velmi náchylná. Je třeba o ni pečovat s největší jemností a citlivostí. Jakmile ji jen trochu ofoukne, má tendenci chřadnout a její krása pomíjí. Je důležité ji včas zahřát laskavým zacházením, milými slůvky a pohlazením. To má moc ráda a velmi rychle se zotaví.

V ideálním případě by nám semínko měli předat s láskou naši rodiče. Měli by nám pomoci ho zasadit a starat se o něj, aby naše rostlinka měla silné kořeny a krásné květy dřív, než se vydáme do džungle světa.

Semeno si můžeme sehnat i sami, ale na trhu je velmi těžko dostupné. Musíte ho najít sami a pro každého je tu jen jedno. Pokud jej najdete a zasadíte, chce to hodně práce a trpělivosti, aby se uchytilo a výhonek vyrostl na povrch. Nejdříve je potřeba připravit půdu. Vytrhat vrostlé plevele, půdu prokypřit a vyházet všechny odpadky. Až semínko vtlačíte do nachystané zeminy, zalévejte ho denně. Stačí po kapkách. A stále buďte bdělí! Vždy se může objevit plevel, který bude vaši sebelásku obírat o živiny a o prostor.

Tak pečujte o svou sebelásku a ona vás obdaruje šťavnatými plody.

Jsem fyzioterapeutka a zaměřuji se na odstraňování bolesti v pohybovém aparátu pomocí metody Neurac. Mou vášní je objevování pánevního dna a řešení potíží vzniklých s jeho dysfunkcí. Ukazuji lidem, jak se ve svém těle cítit dobře a jak si užít pohyb bez bolesti.
Jsem autorkou e-booku Síla na dně. Více o mě si přečtěte tady >>>.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *