Jak vypnout hlavu

 

 

Odpočinuli jste si o víkendu? A vypnuli jste hlavu? Bez myšlenek na nákup, úklid, vaření, děti a práci? Ne? Pak jste neodpočívali!

Že úplně vypnout nejde? Chyba! Je to jen o vás, vaší hlavě a prioritách. A odpočinek = pohoda, energie, chuť, síla a vitalita. Takže priorita číslo jedna!

Hlava jede!

I já s tím mám problém. Hlava mi jede hodně. Sotva otevřu oči! Jenže teď toho mám tolik, že se mi už úplně začal vařit mozek. Cítila jsem se zahlcená. Přeorganizovaná a hlavně UNAVENÁ!. Bylo potřeba vypnout hlavu. A povedlo se. Ponořila jsem se do přítomného okamžiku – skrz TĚLO.

POHYB, JÍDLO, SEX – IDEÁLNĚ V TOMTO POŘADÍ! 🙂

Tak základní, tak intenzivní, tak živočišné. Tři aktivity, které zajišťují náš život, v nás život sám probouzí. Tři činnosti, které aktivují naše tělo. Musíte se však do nich naplno ponořit. Uvědomit si všechny prožitky všemi smysly. Potom vypnete hlavu, budete v těle, budete v sobě.

Potom si odpočinete, i když se vůbec nevyspíte!

 

 

Jsem fyzioterapeutka a zaměřuji se na odstraňování bolesti v pohybovém aparátu pomocí metody Neurac. Mou vášní je objevování pánevního dna a řešení potíží vzniklých s jeho dysfunkcí. Ukazuji lidem, jak se ve svém těle cítit dobře a jak si užít pohyb bez bolesti.
Jsem autorkou e-booku Síla na dně. Více o mě si přečtěte tady >>>.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *