Kdo jsem

 

 

29.4.2016.1jpg

ŽENA – a jako ženu mě zajímají proměny během menstruačního cyklu, těhotenství, zázrak porodu i následné mateřství. Baví mě odhalovat tajemství ženské sexuality, kreativity i temných zákoutí ženské duše, stejně jako budování vřelého vztahu sama k sobě i k lidem v mém okolí.

 

 

MATKA – v roce 2017 jsem porodila syna. Tento zázrak mě změnil. Mateřství je pro mě jedna velká škola. Někdy to bolí, ale přesto děkuji každý den za tuto příležitost.

 

IMG_20150620_205607MILUJÍCÍ POHYB – běh, plavání, jóga, jízda na kole. Při pohybu je pro mě důležitá radost a čerstvý vzduch v plicích, stejně jako příjemný pocit únavy, propocené tričko a někdy i bolavé svaly.

 

 

MILUJÍCÍ PŘÍRODU – vážím si přírody a darů, které nám dává. Proto hledám způsoby, jak snížit zatěžování životního prostředí. Třídění odpadů a používání ekologických prostředků do domácnosti je pro mě samozřejmostí.

 

 

FYZIOTERAPEUTKA – v roce 2014 jsem ukončila magisterské studium oboru Fyzioterapie na Univerzitě Palackého v Olomouci na Fakultě tělesné kultury. Mám zkušenosti s terapií bolestí zad, krční páteře, kyčelních i ramenních kloubů. Pracuji s dětmi, seniory i sportovci. Mým zájmem je oblast pánevního dna – jeho funkce, význam a terapie. Pro více informací o mém vzdělání a praxi klikněte zde.

V roce 2018 jsem založila centrum Pohyb lidem v Hradci Králové. Zaměřujeme se zde na terapii bolestí pohybového aparátu pomocí metody Neurac, která se provádí ve speciálním závěsném systému Redcord.

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *