Kdo jsem

 

 

29.4.2016.1jpg

ŽENA – a jako ženu mě zajímají proměny během menstruačního cyklu, těhotenství, zázrak porodu i následné mateřství. Baví mě odhalovat tajemství ženské sexuality, kreativity i temných zákoutí ženské duše, stejně jako budování vřelého vztahu sama k sobě i k lidem v mém okolí.

 

MANŽELKA – ano, partnerství, práce na vztahu. To je další téma, které mě baví objevovat. Stále je kam se posouvat. S mým mužem jsme spolu od jara 2011, manželský slib jsme si dali v květnu 2016 a za tu dobu jsme si prožili mnoho světlých i temných chvilek. Naše společná cesta mě baví, někdy vyčerpává, ale nejčastěji inspiruje.

 

 

MATKA – v roce 2017 jsem porodila syna. Tento zázrak mě změnil. Mateřství je pro mě jedna velká škola. Někdy to bolí, ale přesto děkuji každý den za tuto příležitost.

 

 

 

 

 

 

 

FYZIOTERAPEUTKA – v roce 2014 jsem ukončila magisterské studium oboru Fyzioterapie na Univerzitě Palackého v Olomouci na Fakultě tělesné kultury. Mám zkušenosti s terapií bolestí zad, krční páteře, kyčelních i ramenních kloubů. Pracuji s dětmi, seniory i sportovci. Mým zájmem je oblast pánevního dna – jeho funkce, význam a terapie. Pro více informací o mém vzdělání a praxi klikněte zde.

V roce 2018 jsem založila centrum Pohyb lidem v Hradci Králové. Zaměřujeme se zde na terapii bolestí pohybového aparátu pomocí metody Neurac, která se provádí ve speciálním závěsném systému Redcord.

 

 

MILUJÍCÍ ZDRAVÉ JÍDLO – ano, toto téma je se mnou už od dob studií na gymnázium. Téma jídlo patří k mým nejoblíbenějším a nikdy mě nepřestane udivovat, jaké poklady jsou pro naše těla ukryté v potravinách. Ráda vařím, ráda jím a ráda šířím povědomí o tom, že jíst zdravě má smysl!

 

 

 

 

 

 

IMG_20150620_205607MILUJÍCÍ POHYB – běh, plavání, jóga, jízda na kole. Při pohybu je pro mě důležitá radost a čerstvý vzduch v plicích, stejně jako příjemný pocit únavy, propocené tričko a někdy i bolavé svaly.

 

 

MILUJÍCÍ PŘÍRODU – vážím si přírody a darů, které nám dává. Proto hledám způsoby, jak snížit zatěžování životního prostředí. Třídění odpadů a používání ekologických prostředků do domácnosti je pro mě samozřejmostí.

 

 

BLÍŽENEC – jsem mnohem víc. Mnoho toho zvládám a jsem v tom šťastná. Potřebuji, aby všechna má “já” byla uspokojena. Má žena, matka, manželka, fyzioterapeutka, “výživářka”, sportovkyně i ekoložka. 🙂

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *