Kdo jsem

29.4.2016.1jpg

ŽENA – a jako ženu mě zajímají proměny během menstruačního cyklu, těhotenství, zázrak porodu i následné mateřství. Baví mě odhalovat tajemství ženské sexuality, kreativity i temných zákoutí ženské duše, stejně jako budování vřelého vztahu sama k sobě i k lidem v mém okolí.

 

KUCHAŘKA – vařením a pečením relaxuji. Dělá mi radost vařit pro druhé a ráda sdílím své kuchařské zkušenosti s ostatními. Od klasické české kuchyně po raw food – každý nový recept je pro mě výzvou. Kromě vaření je mou vášní následná konzumace připraveného jídla  :-).

 

 

IMG_20150620_205607MILUJÍCÍ POHYB – běh, plavání, jóga, jízda na kole. Při pohybu je pro mě důležitá radost a čerstvý vzduch v plicích, stejně jako příjemný pocit únavy, propocené tričko a někdy i bolavé svaly.

 

 

MILUJÍCÍ PŘÍRODU – vážím si přírody a darů, které nám dává. Proto hledám způsoby, jak snížit zatěžování životního prostředí. Třídění odpadů a používání ekologických prostředků do domácnosti je pro mě samozřejmostí.

 

 

 

IMG_20150120_120559FYZIOTERAPEUTKA – v roce 2014 jsem ukončila magisterské studium oboru Fyzioterapie na Univerzitě Palackého v Olomouci na Fakultě tělesné kultury. Mám zkušenosti s terapií bolestí zad, krční páteře, kyčelních i ramenních kloubů. Pracuji s dětmi, seniory i sportovci. Mým zájmem je oblast pánevního dna – jeho funkce, význam a terapie. Pro více informací o mém vzdělání a praxi klikněte zde.

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *