Letos je mi to JEDNO

 

Tak konečně to přišlo! Inspirace a chuť něco vytvořit. Něco napsat. Podle intenzity článků zde na webu by si někdo  mohl pomyslet, že jsem snad celý rok nic nedělala. A ano. Je to tak. Nedělala jsem nic opravdového pro sebe. Dělala jsem hlavně pro mé centrum Pohyb lidem.

Stavěla jsem základovou desku. Doufám, že se mi to povedlo. Ještě není úplně vyzrálá, ale myslím, že je dost široká na to, abych na ni mohla postavit honosnou, krásnou a vzdušnou stavbu. Takovou, která ustojí i bouře, vichřice a zemětřesení.

 

Zapomněla jsem

Přemýšlela jsem, že by bylo fajn napsat opět ohlédnutí za rokem 2019, jenže čas běží a už je konec ledna a to mi přijde skoro pozdě na ohlédnutí, když už měsíc máme rok 2020. A to je právě to. Já jsem si ten rok 2019 tak krásně uzavřela, že jsem vůbec neměla pocit ho nějak bilancovat nebo sdílet. Psát o tom, jaké to bylo a co bude… Navíc – a to je na tom to nejvíc zvláštní – jako bych ten rok zapomněla. Mám v hlavě takové zvláštní prázdno a ticho.

Jasně, že si pamatuji, co jsem dělala, ale nemám z toho pocit. Na rok 2018 si pamatuji stále zcela jasně. To byla hrůza! Možná by se rok 2019 dal nazvat jako dojezd z hrůzy. Hojení ran a nacházení nové cesty.

 

Klid

Přelom roku byl pro mě hlavně o jednom. KLID. Měla jsem prostor pro sebe. Byla jsem off-line. Žádná práce. Jen já, rodina, knížky, pohádky, lenošení a les. Spoustu času jsem věnovala vypisování mých myšlenek do deníku a toto období se nádherně propojilo s mou čarodějnou kreativní premenstruační fází, která je na hluboké vhledy jako dělaná.

Manželství, partnerství, přátelství, práce, touhy, vize,… Vše jsem ujasňovala a dospěla jsem k tomu, že letos JE MI TO JEDNO. Je mi jedno jak bude a co bude. Pustila jsem, odpustila jsem, tvořila jsem.

 

Důvěra

Konečně jsem opravdově pocítila důvěru v život. V plynutí. A já jsem se koupala v pocitu vděčnosti za vše, co mám, co prožívám. Užívala jsem si ten pocit, že jsem našla svou tvůrčí stránku. Že vím, co chci a jak toho dosáhnout. A že v sobě mám dost pokory odevzdat se plynutí života a věřit, že to dobře dopadne.

A tak s tím klidem pluji a zatím se mi směr mé plavby líbí. Vše se děje pro mé nejvyšší dobro… Děkuji. 

 

 

Jsem fyzioterapeutka a zaměřuji se na odstraňování bolesti v pohybovém aparátu pomocí metody Neurac. Mou vášní je objevování pánevního dna a řešení potíží vzniklých s jeho dysfunkcí. Ukazuji lidem, jak se ve svém těle cítit dobře a jak si užít pohyb bez bolesti.
Jsem autorkou e-booku Síla na dně. Více o mě si přečtěte tady >>>.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *