Pohyb lidem

 

Pohyb je mou vášní a mým záměrem je toto nadšení šířit mezi lidi. Přeji si, aby lidé poznali, jak je pohyb báječný nejen pro tělo, ale také pro mysl a celkové psychické nastavení. Proto jsem založila rehabilitační centrum Pohyb lidem, kde díky aktivnímu přístupu k terapii učíme, jak tělo lépe vnímat a jak si začít užívat přívalu energie a radosti.

 

V rehabilitačním centrum Pohyb lidem se zabýváme léčbou a prevencí bolestí v pohybovém aparátu. Zaměřujeme se na léčebnou metodu Neurac. Díky našemu aktivnímu přístupu během terapie se naučíte své tělo lépe vnímat a začnete si užívat přívalu energie a radosti.

Jak to vzniklo? Více o nás si přečtěte tady>>

 

Jak vám v centru můžeme být prospěšní?

 

Nejčastěji léčíme tzv. funkční poruchy pohybového aparátu, které se mohou projevit bolestmi zad, krční páteře a hlavy, bolestmi kyčelních, kolenních nebo ramenních kloubů.

A co dál? Řešíme stavy po úrazech a operacích, odstraňujeme potíže vzniklé s dysfunkcí pánevního dna. V terapii se zaměřujeme také na specifické požadavky dětí, seniorů a sportovců.

 

Neváhejte a přejděte na náš web www.pohyblidem.cz. Dozvíte se, jaké kurzy pro veřejnost pořádáme, jaké e-booky jsme pro vás nachystali zdarma ke stažení a načerpáte inspiraci na našem blogu!