Celodenní seminář

 

Podrobný program semináře bude k dispozici v průběhu září 2018, ale již nyní si můžete přečíst, co se pro vás chystá!

 

Už králíci z klobouku věděli, že každý den je nejlépe začít rozcvičkou a tak i my zahájíme dopolední program ranní jógou. Cvičení bude zaměřeno na rozproudění energie v oblasti pánve, na uvolnění kyčlí a uvědomění si pánevního dna. Hezky se protáhneme a naladíme na následující tok informací!

 

Těšit se můžete na:

  • podrobnou anatomii pánve a pánevního dna
  • zjistíte, jaké existují poruchy pánevního dna a jak to souvisí s bolestmi zad a hlavy
  • poradím vám, jak potíže vzniklé s dysfunkcí pánevního dna řešit
  • poznáte různé typy vaginálních závaží a naučíte se s nimi pracovat
  • dozvíte se, jak funguje vaše tělo při menstruačním cyklu a jak se na něj naladit
  • povíme si, jakou roli hraje pánevní dno v těhotenství, při porodu a proč je důležité dodržovat posvátný čas šestinedělí
  • podíváme se do hloubky našeho pánevního dna a otevřeme 13. komnatu našich emocí

Během celého dne budete mít možnost zjistit, jak na tom vaše pánevní dno je. MUDr. Soňa Hlavová vám bude k dispozici po celou dobu workshopu a provede vám vyšetření aktivity svalů pánevního dna pomocí ultrazvuku.


A co péče o tělo?

Po ranní józe je pro vás v odpoledním bloku připraveno hodinové cvičení pánevního dna vedené fyzioterapeutkou Mgr. Hanou Panáčkovou.

Naučíte se, jak pánevní dno relaxovat i aktivovat. Zaměříme se na nácvik správného dýchání a zaktivujeme svaly, které jsou důležité pro udržení tzv. neutrálního nastavení pánve! Nezapomene ani na závěrečnou relaxaci s vizualizací, ve které se zaměříme na oblast pánve a dělohy.


To nejlepší na konec!

Bez relaxace nebudou naše výkony tak dobré a naše tělo tak spokojené! Relaxace stejně jako akce je nezbytnou součástí života. Ale tak moc opomíjená!

My na ni nezapomeneme, a proto celý workshop ukončíme speciální relaxací se zvonky Koshi, kterou povede Mgr. Lucie Podhrázská Dušková. Zvuky těchto zvonků jsou nesmírně blahodárné, uklidňující, harmonizující a povznášející. Jejich hladivé tóny budou příjemným zakončením celého dne.


CHCI VĚDĚT VÍCE! >>>