Vaginální závaží

 

Chlapi v posilovně se předhání kolik kdo dá na bench-press, kolik dají kliků a kdo je nejlepší v přítazích na hrazdě. A v čem se předhání ženy? No přece kolik gramů zvedne jejich pánevní dno!

 

Teď vážně! Cvičení pánevního dna se závažím není žádná soutěž. Ovšem žena, která s tímto cvičením nemá zkušenost se připravuje o mnoho.

 

Proč byste měla cvičit s vaginálním závažím?

  • Posílíte svaly pánevního dna.
  • Dokážete svaly pánevního dna lépe uvolnit.
  • Zlepšíte citlivost celé vaginální oblasti.
  • Předcházíte vzniku pozdějších obtíží s inkontinencí.

 

To vše vede k úpravě močové inkontinence, ke snížení bolesti v zádech, ke snížení rizika vzniku hemeroidů, zvýší se sebevědomí ženy a dochází je zlepšení kvality sexuálního života! 

 

Trh nabízí několik druhů vaginálních závaží. Tak které je to pravé?

Vaginální závaží MediLady bylo vyvinuto MUDr. Soňou Hlavovou. Uroložkou, které prošlo rukama více než 7000 žen trpících močovou stresovou inkontinencí.

Toto číslo jí připadalo natolik alarmující, že se rozhodla situaci změnit. Vyvinula proto vlastní pomůcku, která v současné době pomáhá stovkám žen udržovat jejich pánevní dno aktivní!

Patentovaná pomůcka MediLady je unikátní svým technickým řešením, kterým se odlišuje od jiných pomůcek, které se používají pro posilování pánevních svalů a posilují tyto svaly pasivním principem bez vnější zátěže (např. venušiny kuličky). MediLady se oproti tomu zaměřuje na aktivní posílení svalů pánevního dna pomocí procvičování pánevních svalů tím, že se žena při cvičení snaží vaginální těleso v pochvě při různě těžkých těžítkách zadržet.

Na rozdíl od tělísek pro pasivní posilování pánevních svalů na principu „venušiných kuliček“ se takto dosáhne mnohem účinnějšího aktivního posilování.

 

Jde to i bez vložek a operace!

Až doposud jste při řešení problémů s únikem moči dostávala četné informace o speciálních plenách či kalhotkách nebo páskách TVT, TOT. I toto může představovat východisko z nepříjemné situace.

Někdy však taková volba připomíná spíše pouhé zástupné řešení a i sebemenší operativní zákrok přináší zdravotní rizika a ne vždy problém vyřeší. O potížích s používáním vložek není třeba příliš diskutovat. Je to jako náplast, kterou je třeba vyměňovat a smířit se přitom i s finančními nároky.

 

Vás se to netýká?

Možná si říkáte, že Vás se podobné starosti zatím ještě netrápí. Statistiky však vypovídají o tom, že problémy spojené s inkontinencí řeší po padesátém roce života každá druhá žena. MediLady je výbornou prevencí a léčbou těchto stavů, pomáhá však i ženám, které potíže s inkontinencí nemají. MediLady ocení maminky po porodu a  všechny ženy, které potřebují posílit svaly pánevního dna!

 

KOLIK TO STOJÍ?

 

Celková cena pomůcky MediLady je

1971 Kč

Moc nebo málo? 

 

Službu, kterou vám pomůcka poskytne je k nezaplacení. Zůstane vám na celý život a bude pomáhat nejen při řešení inkontinence!

 

Co balení obsahuje?

1. Vaginální těleso s integrovaným pohyblivým závěsem – menší
2. Vaginální těleso s integrovaným pohyblivým závěsem – větší
3. Závaží s karabinkou – 100g
4. 2x závaží s karabinkou – 200 g (2 kusy)
Jsou přiloženy doplňky v zaváděcím množství:
Lubrikant, ochrany vaginálních těles a dezinfekční sprej

 

Tohle se mi líbí!

Chci cvičit s vaginálním závažím! >>>

 

 

Zdroje:
www.medipunkt.cz
www.medilady.cz